KS Orzeł Lubla - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witam wszystkich na stronie juniorów starszych Orzeł Lubla!!!
  •        

Najbliższe spotkanie

Polonia KopytowaOrzeł Lubla
Polonia Kopytowa   Orzeł Lubla
2014-09-20, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki drużyny

Kalendarium

18

09-2014

czwartek

19

09-2014

piątek

20

09-2014

sobota

21

09-2014

niedziela

22

09-2014

pon.

23

09-2014

wtorek

24

09-2014

środa

Reklamujemy

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Pacyfka13 27
2. Janaaseek 17
3. Sparta7 13
4. sczuba 6
5. Pieteros 4
6. todik123 4
7. radok123 3

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 18, wczoraj: 175
ogółem: 445 203

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Orzeł Lubla
2:0
herb
Orzeł Lubla  

2011-10-22, 14:00

Czas spotkania: 90 min.


herb Orzeł Lubla Informacje o kadrze Orzeł Lubla

1. Michał Ciszewski   
2. Łukasz Kowalski  (1 asysta)   
3. Michał Mokrzycki   
4. Marcin Mastyj   
5. Kamil Mularski  zmiana 82" Wojtek Koś   
6. Marek Szynal bramka   
7. Darek Koś  zmiana 45" Marek Ziobrowski   
8. Adam Janas   
9. Kamil Zieliński   
10. Wojtek Lorenc   
11. Irek Lejkowski bramka  zmiana 45" Dawid Koś   

Oceny zawodnikďż˝w »

herb Orzeł Lubla Prezentacja graficzna skďż˝adu druďż˝yny Orzeł Lubla


Michał Ciszewski
Łukasz Kowalski
Marek Szynal
Michał Mokrzycki
Marcin Mastyj
zmiana
Darek Koś
Marek Ziobrowski
Kamil Zieliński
zmiana
Irek Lejkowski
Dawid Koś
Wojtek Lorenc
Adam Janas
zmiana
Kamil Mularski
Wojtek Koś

Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Ostatnie spotkanie

Orzeł LublaZamczysko Mrukowa
Orzeł Lubla 3:0 Zamczysko Mrukowa
2014-09-13, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Oficjalna strona klubu

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Wisłoka Błażkowa - Zorza 03 Łubienko
Zamczysko Mrukowa - Zamczysko Odrzykoń
Polonia Kopytowa - Orzeł Lubla
Orzeł Faliszówka - Tempo Nienaszów
Orlew Suchodół - Nafta Chorkówka

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
Zorza 03 Łubienko 5:1 Orlew Suchodół
Nafta Chorkówka 1:2 Orzeł Faliszówka
Tempo Nienaszów 2:3 Polonia Kopytowa
Orzeł Lubla 3:0 Zamczysko Mrukowa
Zamczysko Odrzykoń 0:5 Wisłoka Błażkowa

Losowa galeria

Rudzik Rudna Mała - Orzeł Lubla 26.06.2010
Ładowanie...

Sponsorzy