KS Orzeł Lubla - strona nieoficjalna

• Witam wszystkich na stronie juniorów starszych Orzeł Lubla!!!

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

Pizzeria Arabella

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Wygrana na inaugurację!!!

• autor: kiszunia423, 2016-08-28 16:08

Orzeł Lubla 7:0 Tempo Nienaszów

Skład:
P.Dętkoś, T.Turek, K.Kiszka, D.Koś, H.Gancarski - P.Koś, M.Koś, K.Surma, P.Sułkowski - J.Roszkowicz, Ł.Szopa

Opis spotkania w rozwinięciu!

nowa-galeria-6496751.jpg nowa-galeria-6496752.jpg nowa-galeria-6496753.jpg

Bramki:

P.Koś x2
K.Urbanek x1
J.Roszkowicz
Ł.Szopa
K.Surma
Samobój

Asysty:
Konrad Urbanek x3
Piotr Sułkowski
Kamil Surma
Kamil Kiszka

Pewnie wygrywamy inauguracyjne spotkanie z Tempem Nienaszów. Pierwszą bramkę zdobywamy po dobrym prostopadłym podaniu Piotrka Sułkowskiego do wychodzącego na pozycję Patryka Kosia, który pewnie pokonuje bramkarza gości. Druga bramka pada za sprawą Jana Roszkowicza który mocnym strzałem z powietrza umieszcza piłkę w bramce. W pierwszej połowie mieliśmy kilka okazji do podwyższenia wyniku ale nie udało wykorzystać kilku dogodnych sytuacji. W drugiej połowie wchodzi na boisko nasz najlepszy strzelec ubiegłego sezonu Konrad Urbanek za strzelca drugiej bramki Roszkowicza. W 50 minucie Patryk Koś który otrzymał podanie od Kamila Surmy, strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenia na 3:0.W odstępstwie kilku minut mieliśmy parę okazji na strzelenia bramki z rzutów wolnych ale każda próba kończyła się niecelnym strzałem. Po kilku naszych nie udanych atakach cofnęliśmy się do obrony i czyhaliśmy na kontry. Po odzyskaniu piłki Kamil Kiszka długim i celnym podaniem wypuścił Urbanka który pewnym strzałem pokonuje bramkarza z Nienaszowa. Po strzeleniu tej bramki goście ruszyli do ataku i chcieli zdobyć honorowego gola a my graliśmy z kontry. Po udanym odbiorze naszej drużyny Konrad Urbanek ruszył do przodu i ograł 3 zawodników gości i podał do Kamila Surmy który umieścił piłkę w bramce. Styl gry naszej drużyny nie zmienił się. Kolejna akcja Konrada który wysuwa piłkę na 11 metr do której dobiega Szopa i strzela bramkę. Ostatnia bramka pada po długim rajdzie Urbanka który wstrzeliwuje piłkę w pole karne i nie szczęśliwie interweniujący zawodnik gości pakuje piłkę do własnej bramki.

Galeria ze spotkania w zakładce Juniorzy starsi>galeria

Podsumowanie:

Zagraliśmy jeden z lepszych meczy w ostatnim czasie i to w dodatku bez kilku podstawowych graczy. W składzie brakło m.in. Arka Urbanka i
Radka Leśniaka. W składzie znalazło się 3 debiutujących graczy którzy pokazali się z dobrej strony.

Wynik meczu seniorów- Orzeł Lubla 6:1 Karpaty Klimkówka

Bramki:

M.Majewski x4
K.Hendzel
M.Hap

autor: orzelpost 2016-08-29 10:48:57

Profil orzelpost w Futbolowo W zakładce kalendarium jest podana błędna godzina meczu w Czelusnicy - powinna być 16:00

autor: kiszunia423 2016-08-29 13:05:21

Profil kiszunia423 w Futbolowo Już poprawione :) Dzięki ;)

autor: ~. 2016-08-31 20:01:47

avatar Brawo chłopaki,bardzo dobry mecz w waszym wykonaniu :) Szczególne pochwały dla chłopaków,którzy chodzą na treningi z seniorami,widać po nich duże postępy oraz wolę walki ;) Oby tak dalej :>

Autor: Treść:pozostało znaków:

Brzostkowianka BrzostekKS Orzeł Lubla
Brzostkowianka Brzostek 3:6 KS Orzeł Lubla
2020-03-07, 10:00:00

oceny zawodników »

Orzeł na facebooku

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Oficjalna strona klubu

Wisłoka Błażkowa 1:6 Standart Święcany